Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: krotoszyński, Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego - autyzm ( klasa druga)

Wymagania:
Wykształcenie specjalistyczne do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu

Zakres obowiązków:
wspomaganie procesu kształcenia ucznia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim , ul. Glinki 11 63-720 Koźmin Wielkopolski

tel. 62 721 68 54
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami