Nauczyciel współorganizujący kształcenie

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-26
  • Miejsce: szamotulski, Nojewo, Wielkopolskie, Polska
Nauczyciel wspomagający kształcenie ucznia w klasie pierwszej - niepełnosprawność intelektualna + ruchowa (afazja)

Wymagania:
studia magisterskie lub licencjat z pedagogiki w zakresie edukacji wczesnoszkolnej oraz w zakresie oligofrenopedagogiki

Zakres obowiązków:
wspomaganie procesu kształcenia ucznia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola.nojewo@wp.pl
Szkoła Podstawowa w Nojewie, Nojewo 41; 62-045 Pniewy

tel. 61 29 100 21
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W NOJEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie