Nauczyciel wspomagający

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: suski, Jachówka, Małopolskie, Polska
Wspomaganie dziecka z orzeczonym autyzmem, w tym zespołem Aspergera

Wymagania:
Nauczyciel z kwalifikacjami w zakresie Edukacji osób z autyzmem i zespołem Aspergera

Zakres obowiązków:
Indywidualne wsparcie podczas zajęć przez nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia dziecka. Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych, ukierunkowanych na rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych i komunikacyjnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spjachowka@budzow.pl

33 8740005, 507353173
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W JACHÓWCE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wspomagający