Psycholog

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-06-22
  • Miejsce: proszowicki, Proszowice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
stanowisko psycholog w szkole podstawowej

Wymagania:
w mgr z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Zgodnie z Rozporządzeniem o organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@proszowice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
123861640
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. T. KOŚCIUSZKI W PROSZOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Zborowice (Małopolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Zajęcia z psychologiem w przedszkolu.Wymagania:Kwalifikacje do zajmowanego stanowiska psychologa szkolnego.Zakres obowiązków:Wsparcie psychologiczne dzieci, rodziców i nauczycieli.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Miechów (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi ze spektrum autyzmu w I etapie edukacyjnym. Zatrudnienie w pełnym wymiarze do końca zajęć w bieżącym roku szkolnym z perspektywą pracy w przyszłym roku szkolnym.Wymagania:Uprawnienia do pracy z dziećmi ze spektrum au...
  • Nauczyciel geografii
    Kraków-Krowodrza (Małopolskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Praca w Szkole Podstawowej nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 w Krakowie na stanowisku nauczyciela geografii w klasach 5-8. Oferta zawiera: - 13 godz. geografii; - 1 godz. zajęć z wychowawcą; - 1 godz. dyrektorską przeznacz...