Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-10
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale" zatrudni nauczyciela do oddziału przedszkolnego, CV proszę wysyłać na adres: p299@eduwarszawa.pl

Wymagania:
Wykształcenie - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć edukacyjnych, planowanie procesu edukacyjnego dla podopiecznych placówki, prowadzenie dokumentacji, współpraca z rodzicami, współpraca z innymi specjalistami.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 299 "BERNARDYŃSKIE KRASNALE"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego