Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Nasza społeczność, od kilku lat wyznacza jakość w edukacji przedszkolnej, bazując na sprawdzonych metodach dydaktycznych i wychowawczych jednocześnie będąc otwartą na innowacje. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby jak najlepiej radziły sobie w przyszłości.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• doświadczenie w pracy z dziećmi (w przypadku pomocy - chętnie podzielimy się naszym :) )
• umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami
• umiejętność zgodnej współpracy w zespole
• podążanie za potrzebami dziecka

Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:
• opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat
• realizacja planu dydaktycznego zgodnie z programami nauczania
• współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych
• partnerska współpraca z zespołem, dziećmi oraz rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
chrzanowskiego@edulica.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE EDULICA 3
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego