Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-23
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 364 "Pod Tęczą" zatrudni nauczyciela wychowania na maksymalnie 11 godzin tygodniowo.
Praca na zastępstwo.
Możliwa mniejsza ilość godzin.
Wynagrodzenie zgodne z Kartą Nauczyciela.
Miejsce pracy: Przedszkole nr 364 "Pod Tęczą", ul. Klaudyny 8 Warszawa, Bielany

Wymagania:
Kwalifikacje zawodowe zgodne ze stanowiskiem.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV prosimy o przesłanie na adres p364@eduwarszawa.pl

Przedszkole nr 364 "Pod Tęczą"
ul. Klaudyny 8 Warszawa
tel. 723 555 319
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 364 "POD TĘCZĄ"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo