Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: obornicki, Bogdanowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta pracy dla nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie lub wyższe licencjackie z uprawnieniami pedagogicznymi na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, Edukacja elementarna.

Zakres obowiązków:
- planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej opartej na pełnej znajomości dziecka, jego środowiska rodzinnego oraz jego dokumentowanie,
- opracowanie miesięcznego planu pracy przedszkola,
- prowadzenie obserwacji pedagogicznych mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci oraz dokumentowani tych obserwacji,
- współpraca ze specjalistami świadczącymi pomoc psychologiczno – pedagogiczną, opiekę zdrowotną i inną,
- współpraca z psychologiem i logopedą w tworzeniu IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej,
- obowiązki opiekuńczo-wychowawcze ,
- spotkania z Rodzicami/Opiekunami odbywających się w miarę potrzeb, nie rzadziej jednak niż raz
w półroczu,
- wspieranie Rodziców w innych działaniach wyrównujących szanse edukacyjne dzieci,
- udział w tematycznych wycieczkach przedszkolnych,
- udział w posiedzeniach Rady Pedagogicznej,
- przestrzeganie dyscypliny pracy i poleceń Dyrektora Przedszkola.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
edukids-bogdanowo@wp.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE EDU KIDS NR 1 W BOGDANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego