Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Publiczne Przedszkole HopKids nr 2, Oddział ul. Na Zakolu Wisły zatrudni Nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:
Nasze wymagania:
- wyksztalcenie wyższe kierunkowe (pedagogika przedszkolna)
- pasja do pracy z dziećmi
- umiejętność budowania pozytywnych relacji z rodzicami
- umiejętność współpracy z zespole
- aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
- zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
- opieka i wychowawstwo dzieci
- realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania
- współtworzenie scenariuszy imprez okolicznościowych
- partnerska współpraca z zespołem, dziećmi oraz rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
informacje.hopkids4@hopkids.pl

790207715
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE HOPKIDS NR 2 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego