nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: krośnieński, Gubin, Lubuskie, Polska
Praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza w grupie przedszkolnej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku wychowanie przedszkolne.

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza w grupie dzieci przedszkolnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pm1@gubin.pl

68 4558 171
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W GUBINIE, UL. PIASTOWSKA 20
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego