Nauczyciel Wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-07-14
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela do pracy w wymiarze 30 godzin tygodniowo.

Wymagania:
Wykształcenie pedagogiczne ze specjalnością pedagogika przedszkolna ze znajomością języka polskiego jako ojczystego.
Praca z dziećmi w koncepcji opartej o chrześcijańskie wartości.

Zakres obowiązków:
Praca z grupą dzieci 6-letnich lub z małą grupą 10 osobową 5-6 latków .

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
edmundowep17@gmail.com

500 140 046
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 17 SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Wychowania przedszkolnego