Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: zawierciański, Zawiercie, Śląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej i Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 2 w Zawierciu zatrudni oligofrenopedagoga.

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z ofertą pracy.
Mile widziane kwalifikacje do pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania
Współpraca z rodzicami/nauczycielami
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ I PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ NR 2W ZAWIERCIU
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog