Psycholog

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: wodzisławski, Gołkowice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy psychologa do szkoły podstawowej

Wymagania:
Oferty proszę składać na na pocztę szkoły lub telefonicznie.

Zakres obowiązków:
Psycholog szkolny pomaga uczniom, nauczycielom, rodzicom zrozumieć sytuację, jest mediatorem, wspomaga w nowych formach pracy, mających swoje źródło w psychologii, konsultuje trudności uczniów i wypracowuje odpowiednie rozwiązania dla danej sytuacji.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PORUCZNIKA PILOTA FRANCISZKA SURMY W GOŁKOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog