Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-08-11
  • Miejsce: zielonogórski, Nowogród Bobrzański, Lubuskie, Polska
13 godzin pracy pedagoga specjalnego z możlwością zwiększenia liczby godzin o zajęcia rewalidacyjne

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe, wyższe z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomowe

Zakres obowiązków:
zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 lipca 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz.U. z 2022 r. poz. 1593),
rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 lipca 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2022 r. poz. 1594).

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@nowogrodbobrz.pl

683276613
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA BRODATEGO W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny