Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnię pedagoga specjalnego do pracy z dziećmi w Przedszkolu nr 81.

Wymagania:
Ukończone studia kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Organizowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@p81.edu.gdansk.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 81 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Reda (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościamiWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym specjalność: OligofrenopedagogikaZakres obowiązków:nauka dzieci w klasach I-VIIIWymagane dokumenty...
  • Psycholog
    Rumia (Pomorskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa szkolnego.Wymagania:dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Prowadzenie badań diagnostycznych, rozpoznawanie indywidualnych potr...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy doświadczonego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Poszukujemy osoby z prawdziwym powołaniem do pracy nauczycielskiej, kreatywnej, przedsiębiorczej, posiadającej niebanalne pomysły edukacyjne oraz ogromne zasoby energii...