Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Pedagog specjalny współpracuje z nauczycielami przedmiotów w celu organizacji procesu kształcenia dla ucznia z niepełnosprawnością

Wymagania:
kwalifikacje do pracy na wyżej opisanym stanowisku ( pedagog + oligofrenopedagogika)

Zakres obowiązków:
współpraca z nauczycielami przedmiotów w celu organizacji procesu kształcenia dla ucznia z niepełnosprawnością, rozmowy z rodzicami, zajęcia z uczniami
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA BRZECHWY W SWARZĘDZU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny