Pedagog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wołomiński, Kobyłka, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Publicznego Przedszkola Ptasie Radio w Kobyłce k/ Warszawy zatrudni od 01.09.2024 r. nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne, doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
Przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, opieka wychowawcza nad dziećmi, współpraca z rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@przedszkole-kobylka.pl

600214746
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE PTASIE RADIO
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog