Psycholog

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: kamiennogórski, Kamienna Góra, Dolnośląskie, Polska
Poszukujemy osoby legitymującej się dyplomem ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz przygotowaniem pedagogicznym. Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy, samodzielny gabinet oraz niezbędne wyposażenie.

Wymagania:
Udzielanie wsparcia psychologicznego uczniom.

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych

oraz podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1kg@gazeta.pl

75 744 21 57
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTWOWA NR1 IM.KS. JANA TWARDOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog