Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: częstochowski, Turów, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa w Turowie zatrudni nauczyciela psychologa z kwalifikacjami

Wymagania:
ukończone studia na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.turow@olsztyn-jurajski.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
343286213, sp.turow@olsztyn-jurajski.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W TUROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Stanowisko nauczyciela-psychologaWymagania:Posiadanie pełnego wykształceniaZakres obowiązków:Zgodny z wymaganiami prawa oświatowegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:klo.czestochowa@spsk.edu.plW razie pytań za...
  • Psycholog
    Twardorzeczka (Śląskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolny.Wymagania:Zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie kwalifikacji do zajmowania stanowiska psychologa szkolnego.Zakres obowiązków:Praca z uczniami i wychowankami wymagającymi szczególnej pomocy.Wymagane dokumenty apli...
  • Bibliotekarz
    Mikołów (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Mikołowie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela bibliotekarza.Wymagania:Ukończenie studiów z zakresu bibliotekoznawstwa z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:...