Psycholog

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: nowotomyski, Zbąszyń, Wielkopolskie, Polska
Praca psychologa/psycholożki, umowa na cały etat na zastępstwo do końca roku szkolnego, z możliwością zastępstwa na kolejny rok szkolny.
Praca od zaraz.
Informacji szczegółowych udziela dyrektorka szkoły.
Dokumenty aplikacyjne i CV prosimy składać w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 - 15.00 lub pocztą elektroniczną.
Oprócz dokumentów aplikacyjnych i CV należy złożyć zaświadczenie o niekaralności (wypis z KRK).

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne.
Wymagania dodatkowe:
1. Znajomość stosownych przepisów prawa, a w szczególności: Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo Oświatowe, Ustawa – Karta nauczyciela, Rozporządzenia MEN z dnia 1 lutego 2013 r. w sprawie szczegółowych zasad
działania publicznych poradni psychologiczno – pedagogicznych, w tym publicznych poradni specjalistycznych, Rozporządzenie MEN z dnia 7 września 2017r. w sprawie orzeczeń i opinii wydawanych przez zespoły
orzekające działające w publicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych.
2. Brak przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowania stanowiska psychologa.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel psycholog organizuje w szkole pomoc psychologiczną, diagnozuje uczniów, współpracuje z wychowawcami i rodzicami w zakresie realizacji zadań określonych w Rozporządzeniu w sprawie zasad udzielania i
organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych szkołach i placówkach, współpracuje z instytucjami odpowiedzialnymi za opiekę nad dzieckiem i rodziną, realizuje opiekę psychologiczną uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spzbaszyn@gmail.com
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo