Psycholog

Data publikacji: 2024-03-08
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: olsztyński, Kobułty, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Psycholog w szkole podstawowej i ZWP.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr- psychologia, z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Zadania psychologa w szkole i przedszkolu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spkobulty@interia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Szkoła Podstawowa im. Flagi Polski w Kobułtach
tel. 89 716 14 24
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FLAGI POLSKI W KOBUŁTACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Koszelewy (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Praca w szkole podstawowej. Dzieci w wieku 3 - 15 lat.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spkoszelewy@poczta.onet.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:510265417
  • Psycholog
    Boże (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Zatrudnienienie na stanowisku psychologaWymagania:Wykształcenie wyższe na kierunki psychologii z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:zajęcia z psychologiemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Szkoła Po...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Boże (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:zajęcia w oddziale przedszkolnymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres...