Psycholog

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa, z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, magisterskie, kierunek psycholog, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Wynikające z KN.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p16@edu.gorzow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Anna Drewnowska- Frątczak- Dyrektor Przedszkola 667 659 239
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 16 W GORZOWIE WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Nowogród Bobrzański (Lubuskie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:13 godzin pracy pedagoga specjalnego z możlwością zwiększenia liczby godzin o zajęcia rewalidacyjneWymagania:wykształcenie kierunkowe, wyższe z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomoweZakres obowiązków:zgodne z rozporządz...
  • Nauczyciel wychowania fizycznego
    Międzyrzecz (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Międzyrzeczu poszukuje nauczyciela wychowania fizycznego w wymiarze etatu, możliwe godziny ponadwymiarowe.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowan...
  • język angielski
    Iłowa (Lubuskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 68 3774327 e-mail spilowa@ilowa.pl