Psycholog

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: łowicki, Łowicz, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
!/2 etatu na stanowisku psychologa w przedszkolu.

Wymagania:
Pretendent :
- ukończył (a) jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów),
- posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Psycholog przedszkolny zajmuje się:
-diagnozą potencjalnych możliwości ucznia;
-analizą przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia;
- działaniami profilaktycznymi w celu zapobiegania pojawianiu się problemów;
- współpracą z rodzicami w zakresie zagadnień wychowawczych (wskazówki związane
z zagadnieniami wychowawczymi, wskazanie odpowiedniej literatury, instytucji pomocowych itp);
- współpracą z nauczycielami i specjalistami (zajęcia integracyjne, pomoc
w rozwiązywaniu konfliktów);
- współpracą z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną, Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Ośrodkami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych;
- organizowaniem warsztatów mających na celu m. in. rozwój umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, kreowanie postawy asertywnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
99-400 Łowicz, Przedszkole Nr4 "Słoneczko" w Łowiczu, ul. Sikorskiego 2,

Adres mail: p4lowicz@gmail.com, tel. 46 837 54 04
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4 "SŁONECZKO" W ŁOWICZU, UL. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 2
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog