Psycholog

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: skierniewicki, Humin, Łódzkie, Polska
Praca na stanowisku psychologa szkolnego w niedużej publicznej szkole podstawowej.

Wymagania:
dyplom z psychologii oraz kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Wsparcie dla uczniów z problemami natury psychicznej i emocjonalnej, współpraca z rodzicami, wychowawcami oraz z dyrektorem w w/w zakresie. Prowadzenie dokumentacji z udzielanej pomocy psychologicznej oraz dokumentacji wynikającej ze standardów ochrony małoletnich.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Huminie
Humin 44 A
99-417 Bolimów
sp_humin@wp.pl

46 8380318
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W HUMINIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog