Psycholog

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-08-26
  • Miejsce: piotrkowski, Aleksandrów, Łódzkie, Polska
Dyrektor szkoły zatrudni psychologa z przygotowaniem pedagogicznym w wymiarze 11/22 z możliwością uzupełnienia etatu w szkołach na terenie Gminy Aleksandrów.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr na kierunku psychologia. Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej . Współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
aleks@aleksweb.nazwa.pl

(44) 756 00 05
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ALEKSANDROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog