Psycholog

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Psycholog z uprawnieniami pedagogicznymi w zakresie udzielania pomocy psychologiczno pedagogicznej. Zatrudnienie od 01.09.2024 roku .
Z uwagi na 2 budynki alternatywnie dopuszcza się zatrudnienie dwóch psychologów :
a) 5,25/22 h- 4 oddziały
b)7/22 h - 5 oddziałów

Wymagania:
Wyższe wykształcenie kierunkowe psychologiczne z uprawnieniami pedagogicznymi .

Zakres obowiązków:
Udzielanie ppp, konsultacje z nauczycielami i rodzicami , udział w pracach powoływanych zespołów w zakresie rewalidacji , współpraca z innymi specjalistami na rzecz dziecka , konsultacje w sprawie diagnoz i spostrzeżeń do poradni psychologiczno- pedagogicznej, udział w posiedzeniach rady pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pp41@miasto.szczecin.pl

tel : 91 422 87 08 z dyrektorem lub wicedyrektorem
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 41
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog