Psycholog

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: kościański, Kościan, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy Psychologa

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z dziećmi w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
- wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
- diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, oraz możliwości psychofizycznych dzieci,
- diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu,
- minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form w pracy w środowisku przedszkolnym i poza przedszkolnym dzieci,
- pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień dzieci,
- wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w rozpoznawaniu potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci
- podejmowanie działań w zakresie profilaktyki różnych problemów dzieci w wieku przedszkolnym,
- udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolenr2@koscian.eu w tytule prosimy dopisać "Psycholog- wakat"

65 5 11 99 04
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 2 W KOŚCIANIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog