Psycholog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: rybnicki, Czernica, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania:
Studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia i posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć i dokumentacji związanej z pomocą psychologiczno-pedagogiczną placówki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkoleczernica@op.pl
adres:
Przedszkole "Bajkowe Wzgórze", ul. Wolności 41, 44-282 Czernica

tel 32 43 05 888
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE W CZERNICY„BAJKOWE WZGÓRZE"
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog