Psycholog

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Poszukujemy osoby na stanowisko psychologa do pracy z dziećmi w wieku 5-6 lat.

Wymagania:
Ukończenie studiów 5-letnich na kierunku psychologia.

Zakres obowiązków:
Ocena i diagnoza dzieci z problemami behawioralnymi lub emocjonalnymi. Udzielanie porad rodzicom i dzieciom oraz projektowanie interwencji. Wspieranie wychowawców i nauczycieli.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@malutkowo.pl

12 44 64 904
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MALUTKOWO 2 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog