Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: świebodziński, Szczaniec, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Gminne Przedszkole w Szczańcu zatrudni osobę do prowadzenia zajęć z psychologiem z dziećmi w wieku 3- 6 lat.

Zakres obowiązków:
Udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
gminne_przedszkole_szczaniec@interia.pl
Nazwa placówki: GMINNE PRZEDSZKOLE W SZCZAŃCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • j.hiszpański
    Zielona Góra (Lubuskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Klasa 7, grupa 8 osób, 2 godziny tygodniowo, początkującyWymagania:Kwalifikacje pedagogiczne do nauki j.hiszpańskiegoZakres obowiązków:Nauczyciel j.hiszpańskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp18zielonago...
  • nauczyciel j niemieckiego
    Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) Zastępstwo 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach VII -VIIIWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp10@edu.gorzow.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:667659279
  • Psycholog
    Łagów (Lubuskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca w przedszkolu jako psycholog z dziećmi w wieku od 3 - 6 lat.Wymagania:magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Udzielanie wsparcia psychologicznego dzieciom, które tego wymagają. Prowadzenie dokumen...