Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: strzelecko-drezdenecki, Tuczno, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Obowiązki psychologa w szkole podstawowej

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 95 7635125
adres e-mail: szkolatuczno@strzelce.edu.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:nauczyciel wychowania przedszkolnegoWymagania:studia wyższe wychowanie przedszkolneZakres obowiązków:umiejętność prowadzenia zajęć z dziećmiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:p33@edu.gorzow.plW razie pytań zap...
  • Psycholog
    Szczaniec (Lubuskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Gminne Przedszkole w Szczańcu zatrudni osobę do prowadzenia zajęć z psychologiem z dziećmi w wieku 3- 6 lat.Zakres obowiązków:Udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:...
  • j.hiszpański
    Zielona Góra (Lubuskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Klasa 7, grupa 8 osób, 2 godziny tygodniowo, początkującyWymagania:Kwalifikacje pedagogiczne do nauki j.hiszpańskiegoZakres obowiązków:Nauczyciel j.hiszpańskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp18zielonago...