Psycholog

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Radzewo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku psychologa szkolnego.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do wykonywania zawodu.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela nieprzedmiotowca - psychologa szkolnego
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA WÓJKIEWICZA W RADZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Parkowo (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla pedagoga specjalnego w PrzedszkoluWymagania:Wymagane jest posiadanie odpowiedniego poziomu wykształcenia i uprawnień.Zakres obowiązków:Realizacja zadań z zakresu PPP zgodnie z MENWymagane dokumenty aplikacyjne prosi...
  • Logopeda
    Radzewo (Wielkopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku logopedy w szkole podstawowej z oddziałami "zerowymi".Wymagania:Pełne kwalifikacje do wykonywanego zawodu.Zakres obowiązków:obowiązki nauczyciela nieprzedmiotowca - logopedy
  • Psycholog
    Parkowo (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla psychologa w PrzedszkoluWymagania:Wymagane jest posiadanie odpowiedniego poziomu wykształcenia i uprawnieńZakres obowiązków:Realizacja zadań z zakresu PPP zgodnie z MENWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyła...