psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: choszczeński, Suliszewo, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy psychologa szkolnego.

Wymagania:
wykształcenie pedagogiczne i psychologiczne.

Zakres obowiązków:
zajęcia z uczniami.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA BRZECHWY W SULISZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel klasy"0"
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:oczekujemy realizowania zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, dbania o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych, doskonalenia zawodowego (w zakresie odpowiadającym potrzebom szkoły), związane z odpowiednim ukieru...
  • nauczyciel informatyki
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczanie informatyki w szkole branżowej 1 stopnia oraz technikumWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie - informatyka oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:zgodnie z Kartą NauczycielaWymagane dokumenty aplikacyjne pr...
  • nauczyciel matematyki
    Opis oferty pracy:Nauczanie matematyki w szkole branżowej 1 stopnia oraz technikumWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie - matematyka oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:zgodnie z Kartą NauczycielaWymagane dokumenty aplikacyjne pros...