Psycholog

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Dyrektor XXVII LO w Krakowie w związku z dynamicznym rozwojem szkoły zatrudni psychologa szkolnego w wymiarze 0,5 etatu.
Adres placówki: 30-106 Kraków, ul. Senatorska 35

Wymagania:
1. dyplom ukończenia studiów jednolitych magisterskich na kierunku - psychologia
2. niekaralność
3. uprawnienia pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Pełnienie obowiązków psychologa szkolnego - zgodnie z przepisami prawa, opieka nad młodzieżą i prowadzenie dokumentacji szkolnej, współpraca z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@zso18.krakow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 18 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog