Surdopedagog

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: nakielski, Szubin, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy nauczyciela zajęć rewalidacyjnych o specjalności surdopedagog.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr o specjalności surdopedagog

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@loszubin.pl
Nazwa placówki: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W SZUBINIE
Przedmiot/Stanowisko: Surdopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Mamlicz (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolny w Szkole Podstawowej w Mamliczu.Wymagania:wg kwalifikacji zawodówZakres obowiązków:Opieka nad uczniami, współpraca z zespołami ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz nauczycielami.W razie pytań zapraszamy do ...
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych - technik żywienia
    Kowalewo Pomorskie (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:szukamy nauczyciela kształcącego w zawodach : kucharz i technik żywienia i usług gastronomicznychWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zskowalewo.golub-dobrzyn.com.plW razie pytań zapraszamy do kontak...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Młyniec Pierwszy (Kujawsko-Pomorskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młyńcu Pierwszym zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie ucznia z niepełnosprawnością: autyzm w tym zespół Aspergera. Dodatkowo 2 godziny rewalidacji z tym uczniem.Wymagania:Ukończone studi...