Surdopedagog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-09-06
  • Miejsce: bocheński, Cichawka, Małopolskie, Polska
Przedszkole oferuje pracę na stanowisku nauczyciela specjalisty surdopedagoga.

Wymagania:
a)List motywacyjny;
b) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
c) Kserokopie świadectw pracy potwierdzone za zgodnością z oryginałem lub innych dokumentów potwierdzających staż pracy, jeżeli kandydat jest w zatrudnieniu, np. zaświadczenie o zatrudnieniu, umowa o pracę.
d) Kserokopie dyplomów i świadectw potwierdzających posiadane wykształcenie potwierdzone za zgodnością z oryginałem.
f) Kserokopie o ukończonych kursach i szkoleniach potwierdzone za zgodnością z oryginałem.
g) Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
h) Oświadczenie, w którym kandydat/kandydatka stwierdza, że władza rodzicielska nie została mu odebrana, zawieszona ani ograniczona;
l) Oświadczenie o posiadanym obywatelstwie.
m) Inne dokumenty, m.in. zaświadczenie o niepełnosprawności.
Opisanie kserokopii dokumentów „za zgodność z oryginałem” może dokonać własnoręcznie kandydat

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacji indywidualnej z dzieckiem 4 letnim, posiadającym orzeczenie PPP, noszącym aparat słuchowy,
Planowanie pracy,
Opracowywanie narzędzi pomiaru osiągnięć dziecka,
Diagnozowanie,
Wdrażanie dziecka do samodzielnej pracy, itp.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie
od dnia opublikowania, tj. do dnia 06.09.2024r. do godz. 15.00
(decyduje data wpływu do placówki).
za pomocą:
1. osobiście w Publicznym Przedszkolu "Słoneczko" w godzinach pracy placówki; w zaklejonej kopercie formatu A-4 z dopiskiem: dotyczy naboru na stanowisko surdopedagoga
2. dokumenty aplikacyjne można przesłać za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres mailowy: psp_cichawka@interia.pl
3. w sposób tradycyjny, za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Publiczne Przedszkole "Słoneczko" w Cichawce, Cichawka 8, 32 - 740 Łapanów, w zaklejonej kopercie formatu A-4 z dopiskiem: dotyczy naboru na stanowisko surdopedagoga

146134190
669 930 361
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "SŁONECZKO" W CICHAWCE
Przedmiot/Stanowisko: Surdopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 2