Terapeuta pedagogiczny

Data publikacji: 2024-04-28
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: dąbrowski, Grądy, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole zatrudni terapeutę do prowadzenia zajęć integracji ensorycznej

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, wykształcenie wymagane do prowadzenia terapii SI

Zakres obowiązków:
Prowadzenie terapii dziecka autystycznego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ppgrady@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
14 6437122
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W GRĄDACH
Przedmiot/Stanowisko: Terapeuta pedagogiczny
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel przedszkola
    Czernichów (Małopolskie) Wakat 25
    Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca w małym rodzinnym przedszkolu 25 godzin tygodniowo. Miejscowość Kłokoczyn gmina Czernichów. Więcej informacji pod nr +48500198801. Proszę o wysłanie CV na adres: zsp.klokoczyn@gmail.com
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wadowice (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie dla dziecka z zespołem AspergeraWymagania:Kwalifikacje z zakresu Edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spectrum autyzmu lub z zakresu Oligofrenopedagogiki.Zakres obowiązków:Wspomaganie na...
  • Doradca zawodowy
    Rokiciny Podhalańskie (Małopolskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie nauczyciela do prowadzenia zajęć z zakresu doradztwa zawodowego w Szkole Podstawowej wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokicinach Podh. w wymiarze 0,09 etatu tygodniowoWymagania:Wyższe wykształcenie mg...