Wychowawca w internacie

Data publikacji: 2024-05-05
Wygasa: 2024-06-15
  • Miejsce: wrocławski, Krzyżowice, Dolnośląskie, Polska
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach zatrudni wychowawcę w internacie.

Wymagania:
Wykształcenie:
• wyższe magisterskie z zakresu pedagogiki z przygotowaniem pedagogicznym
• lub wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym oraz studia podyplomowe w zakresie pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej
• lub kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w technikum, określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dn. 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
• Organizowanie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z rocznym planem wychowawczym internatu.
• Organizowanie pracy grupy wychowawczej.
• Organizowanie różnych form wychowawczych i kulturalno-rozrywkowych.
• Wyrabianie nawyków higieny osobistej i ogólnej.
• Organizowanie prac gospodarczych.
• Przestrzeganie przepisów bhp i p.poż.
• Wykonywanie pracy zgodnie ze specyfiką pracy w internacie tj. dyżury poranne od godz. 6.30 do 8.00, dyżury popołudniowe od godz. 14.00 do 22.00 oraz dyżury nocne od godz. 22.00 do 8.00

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@pzs-krzyzowice.wroc.pl

tel. +48 71-311-84-79
e-mail: sekretariat@pzs-krzyzowice.wroc.pl
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W KRZYŻOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w internacie