Nauczyciel biologia,

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: krakowski, Kryspinów, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel z kwalifikacjami do nauczania przedmiotu biologia w kl. V-VIII w szkole podstawowej

Wymagania:
posiadanie kwalifikacji do nauczania przedmiotu biologia

Zakres obowiązków:
nauczanie przedmiotu biologia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spkryspinow@eduliszki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
12 2807095
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KRYSPINOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel biologia,
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Podgórze (Małopolskie) Wakat 35
    Opis oferty pracy:Publiczne Przedszkole HopKids nr 2, Oddział ul. Na Zakolu Wisły zatrudni Nauczyciela wychowania przedszkolnego.Wymagania:Nasze wymagania: - wyksztalcenie wyższe kierunkowe (pedagogika przedszkolna) - pasja do pracy z dziećmi - umiej...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Nowy Targ (Małopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Stanowisko nauczyciela z uprawnieniami do prowadzenia dowolnych zajęć z przedmiotu w szkole podstawowejWymagania:Studia magisterskie lub studia podyplomowe oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć świetlico...
  • Psycholog
    Dobczyce (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Poszukujemy doświadczonego i za angażowanego psychologa , który będzie odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia psychologicznego dzieci ,rodziców oraz personelu przedszkolaWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie w dziedzinie psych...