Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: bydgoski, Łochowo, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta pracy dla nauczyciela języka polskiego

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka polskiego, mile widziane inne kwalifikacje np. do prowadzenia zajęć z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcji języka polskiego i zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z języka polskiego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@splochowo.pl lub pocztą tradycyjną na adres ul. Wierzbowa 2, 86-065 Łochowo

52 363 99 10
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁOCHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego