Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Krzyki, Dolnośląskie, Polska
Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty IV" poszukuje Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego do pracy w placówce zlokalizowanej na terenie Wrocławia, przy ul. Radkowskiej 26.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
kreatywność, sumienność, samodzielność,
książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:
planowanie oraz prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej,
realizacja podstawy programowej,
przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć z dziećmi,
rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro4@wroclawskieskauty.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "WROCŁAWSKIE SKAUTY IV"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego