Język hiszpański

Data publikacji: 2024-02-21
Wygasa: 2024-03-30
 • Miejsce: m. Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Praca dla nauczyciela języka hiszpańskiego w klasie I Liceum Ogólnokształcącego, który potrafi lub jest gotowy nauczyć się: - komunikować z uczniami w sposób empatyczny - mówiąc w języku faktów, uczuć i potrzeb, bez oceniania, krytykowania i porównywania. - mediować w sytuacjach konfliktowych - stawiać granice w sposób empatyczny i słyszeć granice stawiane przez uczniów. Szukamy osoby kreatywnej, pomysłowej i odpowiedzialnej, która chce się uczyć, rozwijać, podążać za potrzebami uczniów i pracować nad sobą.
Przedmiot/Stanowisko: Język hiszpański
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

 • Psychologia
  Kowalki (Kujawsko-Pomorskie) wakat 10
  PÓŁ ETATU - 10/20
 • Wychowanie przedszkolne
  Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) wakat 35
  Przedszkole Akademickie „Uniwersytet Dziecięcy” WSG poszukuje kandydata/ki na stanowisko:NAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ Od kandydatów oczekujemy:- dyplomu ukończenia przynajmniej studiów licencjackich z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesno...
 • Psychologia
  Ślesin (Kujawsko-Pomorskie) wakat 9
  Oferta pracy skierowana do nauczycieli posiadających ukończone studia magisterskie z zakresu psychologii.Dokumenty prosimy składać elektronicznie lub osobiście w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ślesinie ul. Dworcowa 9, 89-121 Ślesin.