Nauczyciel edukacji wczesnoskolnej

Data publikacji: 2024-09-30
Wygasa: 2024-10-30
  • Miejsce: Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Poland
Ponad dziesięć lat temu na Białołęce powstały przedszkole i szkoła podstawowa, w których celem jest holistyczne podejście do edukacji, wychowania i opieki dzieci. Jesteśmy szkołą jednozmianową, bezdzwonkową, kameralną, w której liczy się atmosfera pracy i nauki. Nie prowadzimy oddziałów integracyjnych. Dzięki zaufaniu rodziców i wsparciu naszej kadry dziś Inspiracja liczy 160 uczniów oraz 50 przedszkolaków. Osiągamy wysokie wyniki dzięki niesztampowemu podejściu do nauczania, wyjątkowej atmosferze i współpracy.

Wymagania:
Jeżeli chcesz wyjść poza ramy, realizować ciekawe projekty, masz głowę pełną pomysłów, lubisz działać a nie wypełniać dokumenty to praca dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
Ilość godzin do indywidualnego ustalenia od 20 do 30 tygodniowo. Dodatkowe możliwości prowadzenie kół zainteresowań, terapii i innych w ramach posiadanych kwalifikacji . Przejęcie wychowawstwa i ew w klasie wyjątkowej klasie 3.

Oferujemy:
Wynagrodzenie uzależnione od ilości godzin, kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, d
Nazwa placówki: Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Inspiracja"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczanie początkowe
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 3
Praca OD - DO: Od 2024/10/01 do 2025/11/01
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 3