Szukam pracownika Kielce

1 - 12 z 15 ogłoszeń
Pokazuj filtry Sortuj według:

Ogłoszenia

 • Matematyka
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 6
  Akademicka Szkoła Podstawowa Shakespeare Primary School zatrudni nauczyciela matematyki w wymiarze 6 godzin tygodniowo od 26 lutego 2024. Dokumenty rekrutacyjne należy wysyłać na adres e-mail do 22 grudnia br.
 • Obowiązki nauczyciela logopedy
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 35
  Praca OD ZARAZ dla nauczyciela logopedy od zaraz w Przedszkolu "Jaś i Małgosia" w Kielcach. Kwalifikacje: - wykształcenie wyższe w zakresie logopedii - przygotowanie pedagogiczne - mile widziane uprawnienia w zakresie pedagogiki specjalnej - oligofre...
 • Obowiązki nauczyciela bibliotekarza
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 30
  Nauczyciel bibliotekarz - pełny etat.
 • Obowiązki nauczyciela psychologa
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 4
  Poszukujemy Psychologa z przygotowaniem pedagogicznym do I Ogólnokształcącego Liceum Akademickiego im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej. Wymagane wykształcenie kierunkowe. Prosimy o przesyłanie cv na podany adres mailowy.
 • Wychowanie przedszkolne
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 30
  Zapraszamy do współpracy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego. Może być również osoba, na piątym roku właśnie takich studiów. Jesteśmy przedszkolem, które działa według metody Marii Montessori, ale spo...
 • Język angielski
  Kielce (Świętokrzyskie) Zastępstwo 15
  Zatrudnimy nauczyciela języka angielskiego na zastępstwo w klasach 4 - 8 w wymiarze 15/18 od stycznia 2024 r.
 • Sztuka
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 3
  Poszukujemy instruktora artystyczno-medialnego w I Ogólnokształcącym Liceum Akademickim im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej. Wymagane wykształcenie kierunkowe. Prosimy o przesyłanie cv na podany adres mailowy.
 • Sztuka
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 3
  Poszukujemy tańca do I Ogólnokształcącym Liceum Akademickim im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej. Wymagane wykształcenie kierunkowe. Prosimy o przesyłanie cv na podany adres mailowy.
 • Język hiszpański
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 4
  Zatrudnimy nauczyciela języka hiszpańskiego. Praca od stycznia 2024 r.
 • Edukacja wczesnoszkolna
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 25
  Zatrudnimy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego. Mile widziane ukończone studia z filologii angielskiej i edukacji wczesnoszkolnej.
 • Matematyka
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 18
  Zatrudnimy nauczyciela matematyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Droga do sukcesu" w Kielcach na Słowiku. Praca z uczniami w spektrum autyzmu. W perspektywie stabilne zatrudnienie na lata, bez obaw o utratę pracy. Oferta polecana również dla abs...
 • Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie
  Kielce (Świętokrzyskie) Wakat 35
  Zatrudnię nauczyciela wspomagającego. Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, pedagogika specjalna, uprawnienia do pracy z dzieckiem z zespołem Aspergera.