Szukam pracownika Koszalin

1 - 12 z 31 ogłoszeń
Pokazuj filtry Sortuj według:

Ogłoszenia

 • Wychowanie przedszkolne
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 25
  Dyrektor Przedszkola nr 9 im Bursztynek w Koszalinie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami zgodnymi z zatrudnieniem tj. wykształcenie wyższe na kierunku edukacja przedszkolna. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.
 • Psychologia
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 9
  Witam, zatrudnię psychologa do pracy w Przedszkolu nr 19 w Koszalinie. Wymiar zatrudnienia 9 godzin.
 • Język polski
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 20
  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Kosmosu w Koszalinie zatrudni na zastępstwo (z możliwością przedłużenia umowy) nauczyciela języka polskiego w wymiarze 20/18.
 • Inne
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 10
  Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie zatrudni nauczyciela wspomagającego w wymiarze 10 godzin tygodniowo. Cv proszę składać droga mailową z dopiskiem: "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a , ogólnego rozporządzenia o ochronie danych o...
 • Wychowanie przedszkolne
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 22
  Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego na zastępstwo w grupie dzieci 6-letnich.
 • Współorganizowanie kształcenia
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 10
  Szkoła Podstawowa nr 4 im.Zdobywców Kosmosu w Koszalinie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie do pracy z uczniem z Zespołem Aspergera, w wymiarze 10/20 etatu.
 • Wychowanie przedszkolne
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 40
  Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Akademia Malucha w Koszalinie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami zgodnymi z zatrudnieniem tj. wykształcenie wyższe na kierunku edukacja przedszkolna. Mile widziane dodatkowe kwalifikacj...
 • Język angielski
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 25
  Niepubliczna Szkoła Podstawowa Da Vinci w Koszalinie zatrudni od zaraz nauczyciela języka angielskiego. - Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe wraz z przygotowaniem pedagogicznym. - Osoby zainteresowane mogą składać CV bezpośrednio w sekretaria...
 • Wychowanie przedszkolne
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 25
  Dyrektor Przedszkola nr 22 w Koszalinie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami zgodnymi z zatrudnieniem tj. wykształcenie wyższe na kierunku edukacja przedszkolna. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.
 • Psychologia
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 9
  Zatrudnimy (od zaraz) psychologa z przygotowaniem pedagogicznym. Praca z dziećmi 3-6 lat oraz udzielanie wsparcia rodzicom i kadrze pedagogicznej w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
 • Pedagogika szkolna
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 22
  Dyrektor Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Koszalinie zatrudni pedagoga szkolnego w wymiarze 1 etatu (pensum 22 godziny). Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika szkolna, ogólna lub opiekuńczo-wychowawcza) z przygotowaniem pedagogiczny...
 • Chemia
  Koszalin (Zachodniopomorskie) Wakat 3
  Zapraszamy do współpracy nauczyciela chemii w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik pracy oraz nowoczesną bazę dydaktyczną. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.