Śląskie

1 - 12 z 581 ogłoszeń
Pokazuj filtry Sortuj według:

Ogłoszenia

 • Oligofrenopedagogika
  Rudołtowice (Śląskie) Wakat 35
  Praca na stanowisku nauczyciela w grupie rewalidacyjno-wychowawczej w PZN Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach. Możliwość realizacji awansu zawodowego.
 • Gimnastyka korekcyjna
  Częstochowa (Śląskie) Wakat 40
  Centrum Diagnostyki i Terapii IN CORPORE w Częstochowie zatrudni PILNIE fizjoterapeutę. CV proszę składać na podany adres a-mail.
 • Psychologia
  Tychy (Śląskie) Wakat 5
  Poszukujemy do współpracy psychologa dziecięcego na umowę zlecenie około 5-10h/tygodniowo (1-2 dni) grafik do ustalenia w zależności od dyspozycyjności terapeuty. Fizjo-Family to miejsce tworzone przez Zespół ludzi, którym bliska jest idea pomagania ...
 • Wychowanie przedszkolne
  Katowice (Śląskie) Wakat 30
  Przedszkole Niepubliczne TIKA zatrudni osobę na stanowisko wychowawcy przedszkolnego Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych, .Praca na stałe w oparciu o umowę o pracę, pełny etat. Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne ...
 • Wychowanie przedszkolne
  Sosnowiec (Śląskie) Wakat 35
  Poszukujemy do naszego zespołu kreatywnego nayczyciela wychowania przedszkolnego z tytułem magistra. Mile widziane doświdczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniem.
 • Wychowanie przedszkolne
  Siemianowice Śląskie (Śląskie) Wakat 25
  Dwujęzyczne Przedszkole Strefa Malucha zatrudni od zaraz nauczyciela wychowania przedszkolnego. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, młody i kreatywny zespół. Więcej informacji pod numerem telefonu 667-622-479. CV prosimy przesyłać na adres mailowy melto...
 • Biologia
  Bielsko-Biała (Śląskie) Wakat 20
  Centrum Edukacji Copernicus w Bielsku-Białej zatrudni nauczyciela biologii/mikrobiologi- system weekendowy. CV prosimy o nadsyłanie na mail d.szoltysek@copernicus.edu.pl z dopiskiem biologia/bb.
 • Język angielski
  Siemianowice Śląskie (Śląskie) Zastępstwo 3
  Bajkowe Przedszkole w Siemianowicach Śląskich poszukuje na zastępstwo nauczyciela do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w 3 grupach: 6 latki, 5-4 latki i 3 latki. Łącznie 2,5h tygodniowo (2 grupy po 1h i jedna grupa 0,5h). Godziny i dni dostosuj...
 • Psychologia
  Bielsko-Biała (Śląskie) Wakat 11
  Oferta pracy dotyczy stanowiska psychologa szkolnego w wymiarze 11/22 etatu. Wymagane kwalifikacje: dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku PSYCHOLOGIA i kwalifikacje pedagogiczne.
 • Biologia
  Krzyżanowice (Śląskie) Zastępstwo 6
  zastępstwo za nauczyciela uczącego biologii, mile widziane kwalifikacje również do chemii i przyrody (możliwość pełnego etatu).
 • Chemia
  Krzyżanowice (Śląskie) Zastępstwo 4
  zastępstwo za nauczyciela uczącego chemii, mile widziane kwalifikacje również do biologii i przyrody (możliwość pełnego etatu).
 • Przyroda
  Krzyżanowice (Śląskie) Zastępstwo 4
  zastępstwo za nauczyciela uczącego chemii, mile widziane kwalifikacje również do biologii i chemii (możliwość pełnego etatu).